Kontakt

Kosmetické studio Blanka
Mgr. Blanka Maršálová
Hybešova 61, Brno
blankamarsalova1@gmail.com

Zavolejte nám 777 100 223

Permanentní make-up

  • Láká vás myšlenka být vždy upravená i po ranním probuzení ?shutterstock_264194849
  • Rozpíjí se vaše líčení?
  • Stalo se vám, že jste se večer nechtěla kvůli partnerovi odlíčit?
  • Plavete s obavou o vaše nalíčení?
  • Bojujete ráno o každou minutu, a přesto chcete být pěkně upravená?
  • Pro ženy, které chtějí stále dobře vypadat je permanentní make-up ideální řešení!

Co je permanentní make-up ?

Permanentní make-up je metoda dočasné pigmentace pokožky, která na dobu 3 až 5 let umožní zapomenout na denní líčení. PM je implantace barevných pigmentů pomocí speciálních jehel do nejsvrchnější vrstvy pokožky (epidermis). Samotný výkon se provádí speciálním kosmetickým přístrojem, pomocí jemně vibrující tetovací jehly. Do kůže se tak aplikuje barvivo, jehož intenzitu si každý zájemce po konzultaci vybere sám.

Barvivo se z kůže, která podléhá přirozené obnově, se šupinkami odumřelé pokožky, postupně vytratí. Po čase má klient možnost volby – buď celý zákrok podstoupit znovu s přihlédnutím k novým trendům a také s ohledem na přirozené stárnutí pokožky, měnící se proporce v obličeji, apod., nebo od něj upustí bez jakýchkoliv následků.
Permanentní make – up dokáže také vyřešit jisté nedokonalosti obličeje. Chybí-li vám část obočí, je-li příliš řídké nebo úzké, již si jej nemusíte dokreslovat, chcete-li zvýraznit své oči, můžete si nechat natetovat horní i spodní oční linky. Kontura rtů se dá pomocí permanentního make – upu upravit dle libosti, takto se dá vyřešit například problém úzkých rtů. Jsou-li vaše rty příliš bledé, dají se probarvit. A výsledek stojí za to.

lesdemaquillantes-rvb-hdJaké jsou tedy výhody? Samotné pigmentaci předchází pohovor se zákazníkem, jehož součástí je seznámení s možným výsledkem, návrh možnosti korektury. Rozhodnutí zákazníka, jak a co si přeje upravit. Uzavření smlouvy. Konzultace ke konkrétnímu úkonu, volba tvaru a barvy společně se zákazníkem. Teprve poté následuje provedení samotné pigmentace při zachování všech hygienických předpisů.

Jednak korektivní (viz. výše); a hlavně je odolný vůči vodě, šetří čas a peníze, u žen středního věku odpadá nepříjemné rozmazávání rtěnky do vrásek, řeší problém žen nesnášejících líčidla, vyřeší problém žen, které nosí brýle a líčení je pro ně obtížné a především po dobu tří až pěti let, ráno i večer, je žena vždy upravená. Bát se nemusíte – implantaci pigmentu předchází místní znecitlivění pokožky, kvalitním, lokálním anestetikem.

Z jakého důvodu PM bledne a mizí ?

Při PM pracujeme ve vrchní vrstvě kůže – epidermis, která podléhá obnově pokožky. U každé zákaznice je to individuální, proto uvádíme časové rozpětí 3 až 5 let.

Ceník:

horní nebo dolní oční linky 2500,-Kč (obojí 4500,-Kč)
kontura rtů                                 

kontura rtů s výplní

3500,-Kč
obočí – 3D tetování,

vláskování

– plošná výplň

3500,-Kč

V ceně je vždy korekce do 6 měsíců

Kontura rtů, před a po

pm-kontury-rtu-2

Kontura rtů, před a ihned po

pm-kontura-rtu-1

Vybarvení obočí, před a před první korekcí

oboci-plosne-vybarveni

Prokreslení obočí, před a po

prokresleni-oboci-2

Oční linky, před a ihned po

ocni-linky